Szczęść Boże, Piątek 20 Wrzesień 2019

aktualia

ogłoszenia parafialne 15.9.2019

1. Dzisiaj zakończenie Wielkiego Odpustu, o 12.00 suma, o 15.00 Godzina Miłosierdzia.

2. W środę o 17.00 katecheza dla uczniów klas siódmych przed bierzmowaniem - w kościele.

3. W przyszłą niedzielę przed kościołem składać będziemy ofiary na KUL, WT UAM i szkoły katolickie Archidiecezji.

4.Kościół mi otoczenie sprzątały rodziny Bolesława Maciołka, Stanisława Gaja, Łucjana Kozłowskiego, Arkadiusza Kozłowskiego, Łukasza Kozłowskiego, Bogumiły Kaczmarek, Macieja Raszewskiego i Jarosława Białuskiego. W przyszłym tygodniu prosimy pięć następnynch rodzin z Biezdrowskich Osad.

Pierwszy (drewniany) kościół i parafia w Biezdrowie datuje się na XII wiek.

Krucyfiks z przełomu XV/XVI wieku.

W pierwszą Niedziele po 14 Września w Biezdrowie odbywa się coroczny odpust. W dwa dni sobote i niedziele do biezdrowskiego Sanktuarium przybywają liczni pielgrzymi.