Szczęść Boże, Poniedziałek 14 Październik 2019

aktualia

ogłoszenia parafialne 6.10.2019

1. Dzisiaj 27. niedziela w ciągu roku. Na sumie poświęcenie różańców dzieciom, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii świętej.

2. W poniedziałek, wspomnienie NMP Różańcowej. O godz. 18.00 intencja za matki z Żywego Różańca obchodzące w tym roku swoje jubileusze. Modlitwa różańcowa będzie o 17.30, a po mszy św. spotkanie formacyjne w sali parafialnej.

3.  W tygodniu różąniec w łączności z mszą św., a różąniec dla dzieci w piątek o godz. 16.00.

W tym tygodniu na różaniec przyjdą uczniowie z klas siódmych.

4. W środę nowenna do MBNM, a po nabożeństwie krąg biblijny na probostwie.

5. We wtorek odbył sie pogrzeb śp. Henryka Waligóry l. 81. Dobry Jezu... .

6.W sobotę rocznica Poświęcenia Katedry w Poznaniu.

7. Kościół sprzątały rodziny Ewy Zimińskiej, Małgorzaty Będkowskiej, Sławomira Jessy, Marii Zimińskiej i Małgorzaty Wróblewskiej.

Za tydzień prosimy o sprzątanie rodziny Ewy Roszak, Joanny Kuczejko, Mateusza Roszaka, Leszka Starzyńskiego

i Krzysztofa Żułkiewskiego.

8. W przyszłą niedzielę XIX DZIEŃ PAPIESKI. Przed kościołem składamy ofiary na Fundusz Nowego Tysiąclecia.

9. W nadchodzącym tygodniu można rezerwować msze św. na przyszły rok. Biuro parafialne jest czynne po mszach św.

Pierwszy (drewniany) kościół i parafia w Biezdrowie datuje się na XII wiek.

Krucyfiks z przełomu XV/XVI wieku.

W pierwszą Niedziele po 14 Września w Biezdrowie odbywa się coroczny odpust. W dwa dni sobote i niedziele do biezdrowskiego Sanktuarium przybywają liczni pielgrzymi.