Szczęść Boże, Piątek 18 Styczeń 2019

aktualia

ogłoszenia parafialne 13.1.2019

1.Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia w liturgii.

2.W piątek odbył się pogrzeb śp. Zygmunta Kęsego l. 82. z Ćmachowa. Wieczny odpoczynek... .

3.Spotkanie ŻYWEGO RÓŻAŃCA w środę, 16.01 br., o godz. 18.00 w sali parafialnej.

4.Kościół i otoczenie sprzątały rodziny Szymona Puka, Macieja Kosmowskiego, Sikorskich, Skrzypczaków i Edyty Szafer.

Za tydzień prosimy rodziny Adama Gendery, Roberta Barłoga, Jana Szczepanka, Honoraty Pruc i Krystiana Barłoga.

5.Wizyty duszapasterskie:

- niedziela - 13.01- od 13.00 - Lubowo - od Dariusza niezborały z zakończeniem u Prostaków.

- poniedziałek - 14.01 - od 14.00 - Karolewo - od Michała Radzieja do końca.

- następne wizyty duszpasterskie będą kontynuowane od poniedziałku - 27 stycznia. Przerwa związana jest z pobytem Ks. Prob.  w szpitalu.

6.W dniach 18-25.01 - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Pierwszy (drewniany) kościół i parafia w Biezdrowie datuje się na XII wiek.

Krucyfiks z przełomu XV/XVI wieku.

W pierwszą Niedziele po 14 Września w Biezdrowie odbywa się coroczny odpust. W dwa dni sobote i niedziele do biezdrowskiego Sanktuarium przybywają liczni pielgrzymi.